Figurscen.
Signerad: R.Högfeldt
Mått bildyta: 39 x 31 cm
Robert Högfeldt 1894-1986 Watercolor on paper
Figure scene.
Signed: R.Högfeldt
Dimensions image area: 39 x 31 cm
Conditional report: No remarks
250 SEK | 2022-02-11 13:51 |
200 SEK | 2022-02-23 19:55 |
100 SEK | Start price |