Konstnär född: 1935
Naivistisk komposition med människor och djur
Signerad: Wera Dahlgren
Daterad: 1989
Mått inklusive ram: 61 x 57 cm
Konditionsrapport: Verket monterat bakom glas, inga övriga anmärkningar
Wera Dahlgren Oil on wood
Artist born: 1935
Naivistic composition with people and animals
Signed: Wera Dahlgren
Dated: 1989
Dimensions including frame: 61 x 57 cm
Condition: Artwork fitted inside glass, no other remarks
850 SEK | 2022-02-17 21:31 |
800 SEK | 2022-02-16 21:08 |
750 SEK | 2022-02-08 15:23 |
100 SEK | Start price |