"Gata Sydfrankrike"
Utförd: 1927
Utställd på Västerbottens Museum 2013
Till synes osignerad
Mått på duk: 54 x 43 cm
Helge Linden 1897-1961 Oil on canvas
"Street South France"
Executed: 1927
Exhibited at Västerbottens Museum 2013
Seemingly unsigned
Dimensions of canvas: 54 x 43 cm
Condition report: No remarks
7 600 SEK | 2022-02-24 15:26 |
7 400 SEK | 2022-02-15 12:46 |
5 000 SEK | 2022-02-24 15:26 |
4 600 SEK | 2022-02-24 15:24 |
3 400 SEK | 2022-02-16 12:44 |
3 000 SEK | 2022-02-14 19:27 |
100 SEK | Start price |