Porträtt av en ung kvinna
Signerad: Ronald de Wolfe
Mått på duk: 61 x 40,5 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och fläckar, inga övriga anmärkningar
Ronald de Wolfe 1920-2011 Oil on Canvas
Portrait of a young woman
Signed: Ronald de Wolfe
Size of canvas: 61 x 40.5 cm
Condition: Minor age-based wear and stains, no other remarks
5 200 SEK | 2022-02-24 15:25 |
5 000 SEK | 2022-02-24 15:25 |
900 SEK | 2022-02-14 21:12 |
750 SEK | 2022-02-09 08:41 |
100 SEK | Start price |