"Solljus"
Signerad: A.Lindqvist
Mått på duk: 64 x 54 cm
Allan Lindqvist 1923-2013 Oil on Canvas
"Sunlight"
Signed: A. Lindqvist
Dimensions on canvas: 64 x 54 cm
Conditional Report: No remarks
800 SEK | 2022-02-19 22:45 |
750 SEK | 2022-01-24 10:51 |
150 SEK | 2022-02-15 09:47 |
100 SEK | Start price |