"En härlig dag. Och se, nu får vi främmande"
Signerad: Linnea Jonsson
Daterad: 1987
Mått på pannå: 38 x 33 cm
Linnea Jonsson 1910-1999 Oil on panel
Signed: Linnea Jonsson
Dated: 1987
Dimensions of panel: 38 x 33 cm
Condition report: No remarks
1 200 SEK | 2022-02-24 15:03 |
1 100 SEK | 2022-02-23 21:49 |
950 SEK | 2022-02-11 13:53 |
800 SEK | 2022-02-15 18:53 |
600 SEK | 2022-02-15 14:43 |
500 SEK | 2022-02-15 10:17 |
250 SEK | 2022-02-14 20:24 |
100 SEK | Start price |