Landskap med människor
Signerad: Nils Andersson
Daterad: 1844
Mått på duk: 51 x 36 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Bror Jonson 1923-2005 Oil on canvas
Landscape with people
Signed: Nils Andersson
Dated: 1844
Dimensions on canvas: 51 x 36 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
650 SEK | 2022-02-16 10:55 |
600 SEK | 2022-03-22 19:50 |
100 SEK | Start price |