Konstnär född: 1939
Abstrakt motiv i blått och vitt
Signerad: Bo Tapper
Mått på duk: 93 x 85 cm
Mått med ram: 95 x 87 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-------------------------------
Bo Tapper Oil on Canvas
Artist born: 1939
Abstract motif in blues and whites
Signed: Bo Tapper
Dimensions of canvas: 93 x 85 cm
Dimensions of frame: 95 x 87 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
1 500 SEK | 2022-04-28 06:19 |
1 400 SEK | 2022-04-28 10:29 |
1 200 SEK | 2022-04-19 10:37 |
1 100 SEK | 2022-04-18 12:47 |
100 SEK | Start price |