Motiv av hus i landskap
Signerad: O. Sahlin
Mått på duk: 55 x 46 cm
Mått med ram: 67 x 58 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------------------------
Olle Sahlin 1912-1990 Oil on Canvas
Motif of houses in landscape
Signed: O. Sahlin
Dimensions of canvas: 55 x 46 cm
Dimensions with frame: 67 x 58 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
100 SEK | 2022-04-06 08:55 |
100 SEK | Start price |