Signerad: Nils Tirén
Otydligt daterad.
Mått på duk: 64 x 54 cm
Totalmått inklusive ram: 74 x 63 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Nils Tiren 1885-1935 Oil on canvas
Signed: Nils Tirén
Unclearly dated.
Dimensions of canvas: 64 x 54 cm
Overall dimensions including frame: 74 x 63 cm
Conditional report: Frame wear, Minor age-based wear, No other remarks.
2 600 SEK | 2022-04-28 14:59 |
2 400 SEK | 2022-04-28 12:42 |
1 700 SEK | 2022-04-27 10:03 |
1 100 SEK | 2022-04-13 13:02 |
600 SEK | 2022-04-18 20:20 |
100 SEK | Start price |