Abstrakt motiv
Signerad: XII
Mått på duk: 81 x 65 cm
Konditionsrapport: Mindre färgkrackeleringar, inga övriga anmärkningar
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on canvas
Abstract motif
Signed: XII
Dimensions of canvas: 81 x 65 cm
Condition report: Minor paint cracks, no other remarks
7 000 SEK | 2022-04-28 11:42 |
6 800 SEK | 2022-04-28 15:10 |
6 200 SEK | 2022-04-19 10:42 |
5 800 SEK | 2022-04-18 12:47 |
2 000 SEK | 2022-04-18 23:31 |
100 SEK | Start price |