Ren i fjällandskap med Lapporten i bakgrunden
Signerad: Lars Pirak
Mått på duk: 100 x 81 cm
Mått med ram: 110 x 91 cm
Lars Pirak 1932-2008 Oil on canvas
Reindeer in mountain scenery
Signed: Lars Pirak
Dimensions of panel: 100 x 81 cm
Dimensions with frame: 110 x 91 cm
Condition report: No remarks
17 000 SEK | 2022-04-04 10:23 |
16 500 SEK | 2022-04-28 14:48 |
15 500 SEK | 2022-04-24 23:18 |
12 000 SEK | 2022-04-21 20:51 |
8 200 SEK | 2022-04-20 08:15 |
7 400 SEK | 2022-04-19 10:51 |
7 000 SEK | 2022-04-18 23:15 |
6 400 SEK | 2022-04-18 19:25 |
100 SEK | Start price |