Konstnären född: 1937
"Sudden fear"
Signerad: Jan Håfström
Editör: Ateljé Larsen, Helsingborg
Daterad: 2020
Numrerad: 24/50
Mått på papper: 54 x 40 cm
Löst blad
Konditionsrapport:Inga anmärkningar
Jan Håfström Color Etching
Artist born: 1937
"Sudden fear"
Signed: Jan Håfström
Editor: Ateljé Larsen, Helsingborg
Dated: 2020
Numbered: 24/50
Dimensions of paper: 54 x 40 cm
Loose paper
Condition: No remarks
4 800 SEK | 2022-04-20 08:48 |
4 600 SEK | 2022-04-19 15:35 |
3 000 SEK | 2022-04-18 21:18 |
2 800 SEK | 2022-04-06 10:41 |
2 800 SEK | 2022-04-18 20:20 |
2 400 SEK | 2022-04-18 19:12 |
150 SEK | 2022-04-18 19:05 |
100 SEK | Start price |