"Storm"
Signerad: Karin Olsson
Daterad: 1972
Mått på duk: 100 x 81 cm
Mått med ram: 103 x 84 cm
Konditionsrapport: Mindre färgbortfall, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Karin Olsson 1928-2006 Oil on Canvas
"Storm"
Signed: Karin Olsson
Dated: 1972
Dimensions of canvas: 100 x 81 cm
Dimensions with frame: 103 x 84 cm
Condition report: Minor paint drop, minor age-based wear, no other remarks
16 500 SEK | 2022-05-26 15:11 |
16 000 SEK | 2022-05-26 15:10 |
16 000 SEK | 2022-05-26 15:11 |
13 000 SEK | 2022-05-26 15:03 |
11 000 SEK | 2022-05-26 14:44 |
10 000 SEK | 2022-05-26 09:59 |
8 600 SEK | 2022-05-23 16:21 |
8 000 SEK | 2022-05-16 18:35 |
6 800 SEK | 2022-05-10 16:45 |
100 SEK | Start price |