Sommarmotiv av äng och ladugård
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1996
Mått på duk: 40 x 34 cm
Mått med ram: 48 x 48 cm
Konditionsrapport: Mindre färgbortfall (2 x 1 mm), inga övriga anmärkningar
Sven-Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Summer motif of meadow and barn
Signed: S.Ivarsson
Dated: 1996
Dimensions of canvas: 40 x 34 cm
Dimensions with frame: 48 x 48 cm
Condition: Minor paint loss (2 x 1 mm), no other remarks
5 800 SEK | 2022-05-26 15:15 |
5 600 SEK | 2022-05-26 15:15 |
4 400 SEK | 2022-05-26 15:12 |
3 800 SEK | 2022-04-26 15:06 |
3 000 SEK | 2022-05-18 07:02 |
2 400 SEK | 2022-05-17 15:42 |
1 200 SEK | 2022-05-17 03:36 |
100 SEK | Startpris |