Signerad Uno Svensson samt daterad 1967
Mått på bildyta: 63 x 49,5 cm
Ramens yttermått: 82 x 70 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Uno Svensson 1929-2012 Mixed media on paper
Signed Uno Svensson and dated 1967
Dimensions of image area: 63 x 49.5 cm
Frame outer dimensions: 82 x 70 cm
Condition report: No remarks.
500 SEK | 2022-05-25 20:42 |
450 SEK | 2022-05-09 18:26 |
100 SEK | Startpris |