Same med hund
Akvarell på papper
Signerad: Johan Tirén 1898
Mått bildyta: 93 x 62 cm
Johan Tiren 1853-1911 Watercolor on Paper
Sami with dog.
Watercolor on paper.
Signed: Johan Tirén 1898
Dimensions image area: 93 x 62 cm
Condition report: No remarks
40 000 SEK | 2022-05-26 14:09 |
39 000 SEK | 2022-05-26 15:14 |
37 000 SEK | 2022-05-12 13:34 |
20 000 SEK | 2022-05-16 21:47 |
100 SEK | Startpris |