"Renfjället Åre"
Signerad: G.H Carlsson
Mått bildyta: 56 x 46 cm
Mått med ram: 62 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Gustaf Herbert Carlsson 1912-1991 Gouache on paper.
"Renfjället Åre"
Signed: G.H Carlsson
Dimensions of image area: 56 x 46 cm
Dimensions with frame: 62 x 52 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
700 SEK | 2022-05-21 13:58 |
650 SEK | 2022-05-26 15:22 |
450 SEK | 2022-04-20 09:25 |
150 SEK | 2022-05-17 06:43 |
100 SEK | Start price |