"Novembervinter"
Signerad: Forseth
Mått på duk: 64 x 52 cm
Mått med ram: 72 x 60 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre bruksslitage på ram, inga övriga anmärkningar
Einar Forseth 1892-1988 Oil on Canvas
"November Winter"
Signed: Einar Forseth
Dimensions image area: 64 x 52 cm
Dimensions with frame: 72 x 60 cm
Condition: Minor age-based wear, minor use wear on frame, no other remarks
950 SEK | 2022-05-26 13:29 |
900 SEK | 2022-05-26 15:24 |
550 SEK | 2022-04-20 10:03 |
100 SEK | Start price |