Konstnär född: 1971
"Tofsvipa"
Signerad: A. Hedberg
Daterad: 2021
Mått på papper: 57 x 38 cm
Löst blad
Andreas Hedberg Watercolor on paper
Artist born: 1971
"Lapwing"
Signed: A. Hedberg
Dated: 2021
Dimensions of paper: 57 x 38 cm
Loose paper
Conditional report: No remarks
5 000 SEK | 2022-05-26 15:27 |
4 800 SEK | 2022-05-26 15:27 |
2 800 SEK | 2022-05-18 09:36 |
2 600 SEK | 2022-05-12 16:36 |
300 SEK | 2022-05-16 19:52 |
100 SEK | Start price |