Björkar mot Lapporten (Tjuonavagge)
Signerad: Lars Pirak
Mått bildyta: 23 x 17 cm
Ramens yttermått: 32 x 26 cm
Lars Pirak 1932-2008 Watercolor on paper
Birches towards Lapporten (Tjuonavagge)
Signed: Lars Pirak
Dimensions image area: 23 x 17 cm
Frame outer dimensions: 32 x 26 cm
Conditional report: No remarks
2 600 SEK | 2022-05-25 11:27 |
2 400 SEK | 2022-05-26 14:58 |
2 000 SEK | 2022-05-17 09:29 |
1 900 SEK | 2022-05-03 15:45 |
750 SEK | 2022-05-16 22:45 |
350 SEK | 2022-05-16 18:38 |
100 SEK | Start price |