"Och jägaren fick inget byte"
Signerad: Linnea Jonsson
Mått på duk: 44 x 38 cm
Mått med ram: 52 x 46 cm
Linnea Jonsson 1910-1999 Oil on Panel
"And the hunter went without prey"
Signed: Linnea Jonsson
Dimensions of canvas: 44 x 38 cm
Dimensions with frame: 52 x 46 cm
Condition report: No remarks
2 000 SEK | 2022-05-26 14:56 |
1 900 SEK | 2022-05-26 13:24 |
1 600 SEK | 2022-05-18 14:12 |
750 SEK | 2022-05-03 16:18 |
500 SEK | 2022-05-17 09:55 |
350 SEK | 2022-05-16 19:44 |
100 SEK | Startpris |