Konstnär född 1940
Violinist
Signerad: Fritz Jakobsson
Daterad: 1984
Mått på duk: 50 x 35 cm
Mått med ram: 71 x 56 cm
Fritz Jakobsson Oil on Canvas
Artist born 1940
Violinist
Signed: Fritz Jakobsson
Dated: 1984
Dimensions of canvas: 50 x 35 cm
Dimensions of frame: 71 x 56 cm
Condition report: No remarks
5 000 SEK | 2022-06-24 21:53 |
4 800 SEK | 2022-05-24 13:06 |
100 SEK | Start price |