Ren vid Lapporten / Tjuonavagge.
Signerad: Lars Pirak
Mått bildyta: 73 x 51 cm
Ramens yttermått: 90 x 70 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Lars Pirak 1932-2008 Watercolor on paper
Reindeer at Lapporten / Tjuonavagge.
Signed: Lars Pirak
Image area dimensions: 73 x 51 cm
Outer dimensions of the frame: 90 x 70 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks
15 500 SEK | 2022-09-01 15:12 |
15 000 SEK | 2022-09-01 15:11 |
13 000 SEK | 2022-09-01 15:09 |
8 800 SEK | 2022-11-21 15:50 |
6 400 SEK | 2022-08-31 17:25 |
5 600 SEK | 2022-08-26 22:37 |
2 400 SEK | 2022-08-23 22:21 |
1 000 SEK | 2022-08-23 22:13 |
150 SEK | 2022-08-23 20:30 |
100 SEK | Start price |