Porträtt av flicka i rosa
Signerad: A Tolstoy
Mått på duk: 41 x 38 cm
Mått med ram: 70 x 62 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Alexander Tolstoy 1895-1969 Oil on canvas
Portrait
Signed: A Tolstoy
Dimensions of canvas: 41 x 38 cm
Dimensions with frame: 70 x 62 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
850 SEK | 2022-08-30 16:26 |
800 SEK | 2022-09-19 21:49 |
100 SEK | Start price |