"Askungen"
Signerad samt daterad i trycket: Stig L 81
Totalmått: 29 x 20 cm
Ej ramad
Stig Lindberg 1916-1982 Color lithography
"Cinderella"
Signed and dated in the print: Stig L 81
Total dimensions: 29 x 20 cm
Not framed
Condition report: No remarks
2 200 SEK | 2022-09-29 15:12 |
2 000 SEK | 2022-09-29 12:52 |
1 700 SEK | 2022-09-29 14:56 |
1 400 SEK | 2022-09-29 10:04 |
1 200 SEK | 2022-09-28 22:28 |
1 100 SEK | 2022-09-15 14:45 |
450 SEK | 2022-09-20 23:06 |
350 SEK | 2022-09-19 23:33 |
150 SEK | 2022-09-19 20:41 |
100 SEK | Start price |