Konstnär född: 1918
"Bohuslän"
Signerad: Mårten Garbring
Datering: 1978
Mått på duk: 41 x 33 cm
Ramens yttermått: 61 x 53 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar
Fred Lundgren Oil on canvas
Artist born: 1918
"Bohuslän"
Signed: Mårten Garbring
Dated: 1978
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Dimensions of frame: 61 x 53 cm
Condition: Minor age-based wear, No other remarks
1 000 SEK | 2022-09-27 08:57 |
950 SEK | 2022-09-15 12:59 |
550 SEK | 2022-09-25 16:09 |
250 SEK | 2022-09-20 09:27 |
150 SEK | 2022-09-19 18:53 |
100 SEK | Start price |