"Potatisupptagning har börjat."
Signerad: Linnea Jonsson
Daterad: 1976
Mått på duk: 58 x 39 cm
Mått med ram: 61 x 42 cm
Linnea Jonsson 1910-1999 Oil on canvas
"Potato harvesting has begun."
Signed: Linnea Jonsson
Dated: 1976
Dimensions of canvas: 58 x 39 cm
Dimensions with frame: 61 x 42 cm
Condition report: No remarks
3 600 SEK | 2022-09-29 15:16 |
3 400 SEK | 2022-09-24 11:48 |
3 200 SEK | 2022-09-29 10:11 |
2 800 SEK | 2022-09-10 13:33 |
150 SEK | 2022-09-19 19:35 |
100 SEK | Start price |