"Café Savoy"
Signerad: Pelle Åberg
Mått på pannå: 53,5 x 65 cm
Mått med ram: 69 x 80 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Pelle Åberg 1909-1964 Oil on panel
"Café Savoy"
Signed: Pelle Åberg
Dimensions of panel: 53.5 x 65 cm
Dimensions with frame: 69 x 80 cm
Conditional report: Age-based wear, minor wear on frame, no other remarks.
3 200 SEK | 2022-09-13 13:30 |
3 000 SEK | 2022-09-19 21:21 |
100 SEK | Start price |