"Höstdag i norra storfjället"
Signerad: S.Fager
Mått på duk: 73 x 64 cm
Mått med ram: 77 x 67 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Sixten Fager 1920-2010 Oil on Canvas
"Autumn day in the great northern mountain"
Signed: S.Fager
Dimensions of canvas: 73 x 64 cm
Dimensions with frame: 77 x 67 cm
Condition report: No remarks.
4 600 SEK | 2022-09-29 14:58 |
4 400 SEK | 2022-09-27 10:49 |
3 600 SEK | 2022-09-27 22:45 |
3 000 SEK | 2022-09-23 13:01 |
2 800 SEK | 2022-09-01 13:30 |
100 SEK | Start price |