"Grissle Hamn"
Monogramsignerad: T.J
Daterad a tergo: 1977
Mått på duk: 90 x 60 cm
Totalmått: 93 x 63 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Tyrone Jörlefjord Oil on Canvas from the 20th century
"Grissle Harbour"
Monogram signed: T.J
Dated on verso: 1977
Dimensions of canvas: 90 x 60 cm
Total dimensions: 93 x 63 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
500 SEK | 2022-09-22 17:18 |
450 SEK | 2022-09-13 12:38 |
100 SEK | Start price |