Häst och vagn i vinterstad
Signerad: Hundt
Mått på pannå: 65 x 54 cm
Mått med ram: 77 x 66 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
------------------------------
Friedrich Wilhelm Hundt (1899-1978) Oil on Panel
Horse and carriage in winter city
Signed: Hundt
Dimensions of canvas: 65 x 54 cm
Dimensions with frame: 77 x 66 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
500 SEK | 2022-09-19 20:56 |
450 SEK | 2022-08-30 16:34 |
100 SEK | Start price |