"Fisketorget i Köpenhamn"
Signerad: SC. Bjulf
Mått på duk: 65 x 55 cm
Mått med ram: 78 x 69 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, ett litet dukhål, inga övriga anmärkningar
Søren Christian Bjulf 1890-1958 Oil on Canvas
Fishermen's square in Copenhagen"
Signed: SC. Bjulf
Dimensions of canvas: 65 x 55 cm
Dimensions with frame: 78 x 69 cm
Condition: Age-based wear, a minor canvas hole, no other remarks
800 SEK | 2022-10-27 14:58 |
750 SEK | 2022-10-14 12:28 |
300 SEK | 2022-10-18 07:45 |
100 SEK | Startpris |