Porträtt
Monogramsignerad: XII
Mått på pannå: 35 x 30 cm
Mått med ram: 39 x 34 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on panel
Portrait
Monogram signed: XII
Dimensions of panel: 35 x 30 cm
Dimensions with frame: 39 x 34 cm
Condition report: Some paint loss, no other remarks
1 600 SEK | 2022-10-27 15:16 |
1 500 SEK | 2022-10-27 15:16 |
1 000 SEK | 2022-10-18 00:32 |
950 SEK | 2022-10-06 15:47 |
900 SEK | 2022-10-17 20:23 |
100 SEK | Start price |