"Vision"
Signerad: R Abrahamsson
Mått på plåt: 60 x 50 cm
Totalmått: 68 x 58 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Rudolf "Rulle" Abrahamsson 1911-1986 Enamel on plate
"Vision"
Signed: R Abrahamsson
Dimensions of plate: 60 x 50 cm
Total dimensions: 68 x 58 cm
Condition report: Minor age-based wear, wear on the frame, no other remarks.
2 200 SEK | 2022-10-27 15:15 |
2 000 SEK | 2022-10-27 15:14 |
1 600 SEK | 2022-10-27 15:13 |
900 SEK | 2022-10-27 10:43 |
700 SEK | 2022-10-23 19:37 |
650 SEK | 2022-10-19 13:07 |
200 SEK | 2022-10-18 14:30 |
150 SEK | 2022-10-18 10:34 |
100 SEK | 2022-10-10 14:01 |
100 SEK | Startpris |