Motiv av kvinna i landskap
Monogramsignerad: T.R
Mått på duk: 90 x 70 cm
Mått med ram: 99 x 79 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, färgkrackeleringar, ytslitage, inga övriga anmärkningar
Torsten Renqvist 1924-2007 Oil on Canvas
Motif of woman in landscape
Monogram Signed: T.R
Dimensions of canvas: 90 x 70 cm
Dimensions with frame: 99 x 79 cm
Condition report: Minor age-based wear, paint craquelure, surface wear, no other remarks
1 400 SEK | 2022-10-11 13:02 |
1 300 SEK | 2022-10-24 20:50 |
100 SEK | Startpris |