"Trollforsen"
Signerad: Gärdis
Daterad: 1979
Mått på duk: 30 x 20 cm
Mått med ram: 38 x 28 cm
Gärdis Lindgren 1943-2020 Oil on Canvas
"The troll river"
Signed: Gärdis
Dated: 1979
Dimensions of canvas: 30 x 20 cm
Dimensions with frame: 38 x 28 cm
Condition: No remarks
1 300 SEK | 2022-10-24 09:39 |
1 200 SEK | 2022-10-23 08:17 |
750 SEK | 2022-10-14 12:28 |
100 SEK | Start price |