Konstnär född 1949
Komposition
Signerad: Bo Örn
Mått på duk: 81 x 63 cm
Mått med ram: 85 x 66 cm
Konditionsrapport: Mindre ytslitage, inga övriga anmärkningar
Bo Örn Oil on Canvas
Artist born 1949
Composition
Signed: Bo Örn
Dimensions of canvas: 81 x 63 cm
Dimensions with frame: 85 x 66 cm
Condition: Minor surface wear, no other remarks
700 SEK | 2022-09-26 09:53 |
700 SEK | 2022-10-26 16:07 |
500 SEK | 2022-10-22 14:13 |
150 SEK | 2022-10-21 08:36 |
100 SEK | Start price |