Landskap med sjö och byggnader
Signerad: Dick Beer
Daterad: 1934
Mått på duk: 62 x 46 cm
Mått med ram: 72 x 57 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Richard "Dick" Beer 1893-1938 Oil on Canvas
Landscape with lake and buildings
Signed: Dick Beer
Dated: 1934
Dimensions of canvas: 62 x 46 cm
Dimensions with frame: 72 x 57 cm
Condition: Minor age-based wear, minor paint loss, no other remarks
1 100 SEK | 2022-10-06 16:03 |
1 000 SEK | 2022-10-25 15:19 |
600 SEK | 2022-10-24 14:41 |
100 SEK | Startpris |