Konstnär född: 1947
Stilleben
Signerad: Anita Löfman
Mått på duk: 51 x 51 cm
Mått med ram: 55 x 55 cm
Anita Löfman Oil on canvas
Artist born: 1947
Still life
Signed: Anita Löfman
Dimensions of canvas: 51 x 51 cm
Dimensions with frame: 55 x 55 cm
Condition report: No remarks
1 100 SEK | 2022-10-27 15:22 |
1 000 SEK | 2022-10-27 13:56 |
650 SEK | 2022-10-27 13:44 |
450 SEK | 2022-09-29 15:27 |
100 SEK | Start price |