Motiv av tjärn
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1978
Mått på duk: 41 x 33 cm
Mått med ram: 55 x 47 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Motif of tarn
Signed: S. Ivarsson
Dated: 1978
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Dimensions with frame: 52 x 44 cm
Condition report: Age-based wear on frame, no other remarks
4 000 SEK | 2022-12-01 13:42 |
3 800 SEK | 2022-12-01 08:53 |
3 200 SEK | 2022-11-22 15:47 |
3 000 SEK | 2022-11-22 09:52 |
2 800 SEK | 2022-11-21 23:14 |
2 600 SEK | 2022-11-09 18:12 |
2 600 SEK | 2022-11-21 22:40 |
100 SEK | Start price |