"Ångbåtar och folkliv på Stockholms ström"
Signerad: Bert Håge Häverö
Daterad: 1976
Mått på duk: 55 x 46 cm
Mått inklusive ram: 70 x 62 cm
Bert-Håge Häverö 1932-2014 Oil on canvas
"Steamboats and folk life on Stockholm's stream"
Signed: Bert Håge Häverö
Dated: 1976
Dimensions of canvas: 55 x 46 cm
Dimensions including frame: 70 x 62 cm
Condition report: No remarks
14 500 SEK | 2022-12-01 15:06 |
14 000 SEK | 2022-12-01 15:05 |
11 000 SEK | 2022-11-30 22:22 |
10 000 SEK | 2022-11-29 09:14 |
9 800 SEK | 2022-11-21 10:26 |
4 200 SEK | 2022-11-26 22:05 |
1 100 SEK | 2022-11-24 20:39 |
650 SEK | 2022-11-22 19:52 |
550 SEK | 2022-11-22 15:12 |
100 SEK | Start price |