Kvinna med fåglar
Signerad: Zoia
Mått på bildyta: 76 x 52 cm
Mått med ram: 86 x 62 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------
Zoia Krukovskaja Lagerkrans 1903-1999 Gouache on Paper
Woman with birds
Signed: Zoia
Dimensions of image area: 76 x 52 cm
Dimensions with frame: 86 x 62 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks.
4 400 SEK | 2022-12-01 15:07 |
4 200 SEK | 2022-11-26 10:42 |
3 000 SEK | 2022-11-22 13:39 |
2 200 SEK | 2022-11-14 15:08 |
1 200 SEK | 2022-11-21 21:44 |
100 SEK | Start price |