"Höst"
Signerad: Karin Olsson
Mått på duk: 25 x 25 cm
Mått med ram: 28 x 28 cm
Karin Olsson 1928-2006 Oil on Canvas
"Fall"
Signed: Karin Olsson
Dimensions of canvas: 25 x 25 cm
Dimensions with frame: 28 x 28 cm
Condition report: No remarks
3 400 SEK | 2022-11-28 21:19 |
3 200 SEK | 2022-12-01 15:11 |
2 800 SEK | 2022-11-10 13:26 |
1 500 SEK | 2022-11-25 00:49 |
750 SEK | 2022-11-22 11:31 |
500 SEK | 2022-11-21 20:43 |
100 SEK | Start price |