Signerad: Eric Chambert
Numrerad: 56/100
Daterad: 1969
Etikettmärkt: Konstfrämjandets "Multi-Maxi-Mini" genom Nationalmuseum 1973.
Totalmått: 32 x 26 cm
Djup: 5 cm
Konditionsrapport: Repor, Mindre märken & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Erik Chambert 1902-1988 Multiple in plexiglass box
Signed: Eric Chambert
Numbered: 56/100
Dated: 1969
Labeled: Art promotion's "Multi-Maxi-Mini" through the National Museum 1973.
Total dimensions: 32 x 26 cm
Depth: 5 cm
Condition report: Scratches, Minor marks & age-based wear, No other remarks.
6 800 SEK | 2022-12-01 14:38 |
6 600 SEK | 2022-11-29 21:41 |
6 400 SEK | 2022-11-22 14:31 |
3 600 SEK | 2022-11-22 09:48 |
3 000 SEK | 2022-11-22 00:09 |
2 200 SEK | 2022-11-21 20:01 |
1 900 SEK | 2022-11-07 15:51 |
100 SEK | Start price |