Porträtt, möjligen porträtt av Denise Unger
Signerad: Jolin 1964
Mått på duk: 55 x 46 cm
Mått med ram: 64 x 55 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Einar Jolin 1890-1976 Oil on canvas
Portrait, possibly depicting Denise Unger.
Signed: Jolin 1964
Dimensions of canvas: 55 x 46 cm
Dimensions with frame: 64 x 55 cm
Condition Report: Minor wear on frame, age-based wear, no other remarks.
26 000 SEK | 2022-12-01 15:19 |
25 000 SEK | 2022-12-01 15:18 |
18 000 SEK | 2022-12-01 14:53 |
8 000 SEK | 2022-11-30 23:35 |
4 400 SEK | 2022-11-22 14:06 |
4 200 SEK | 2022-11-07 12:02 |
4 000 SEK | 2022-11-21 21:30 |
100 SEK | Start price |