Konstnär född: 1947
"Långe Jan, Öland"
Signerad: Ingemar Holmgren
Daterad: 2000
Mått bildyta: 35 x 28 cm
Mått med ram: 48 x 43 cm
Ingemar Holmgren Watercolor on paper
Artist born: 1947
"Long Jan, Öland"
Signed: Ingemar Holmgren
Dated: 2000
Image area dimensions: 35 x 28 cm
Dimensions with frame: 48 x 43 cm
Condition report: No remarks
350 SEK | 2022-10-31 14:24 |
300 SEK | 2022-12-01 08:36 |
150 SEK | 2022-11-25 21:20 |
100 SEK | Start price |