Havsmotiv
Signerad: Axel Lind
Mått på duk: 51 x 20 cm
Mått med ram: 69 x 38 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
------------------------
Axel Lind 1907-2011 Oil on canvas
Sea motif
Signed: Axel Lind
Dimensions of canvas: 51 x 20 cm
Dimensions of frame: 69 x 38 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks.
3 200 SEK | 2022-12-29 12:48 |
3 000 SEK | 2022-12-27 13:28 |
2 000 SEK | 2022-12-20 02:51 |
1 900 SEK | 2022-11-24 09:24 |
100 SEK | Start price |