Betande häst.
Signerad: Stina Sunesson
Daterad: 1956
Mått på duk: 27 x 19,5 cm
Mått inklusive ram: 40 x 32 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Stina Sunesson 1925-1999 Oil on canvas
Grazing horse.
Signed: Stina Sunesson
Dated: 1956
Dimensions of canvas: 27 x 19.5 cm
Dimensions including frame: 40 x 32 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks.
1 200 SEK | 2022-12-29 15:07 |
1 100 SEK | 2023-02-15 16:17 |
200 SEK | 2022-12-21 19:53 |
100 SEK | Start price |