"Iskallt, Höga Kusten I"
Signerad: Carina Fager
Mått på duk: 55 x 47 cm
Mått med ram: 59 x 52 cm
Carina Fager Oil on Canvas
"Ice-cold, High Coast I"
Signed: Carina Fager
Dimensions of canvas: 55 x 47 cm
Dimensions with frame: 59 x 52 cm
Condition report: No remarks
1 800 SEK | 2022-12-25 21:45 |
1 700 SEK | 2022-12-29 15:25 |
1 300 SEK | 2022-12-29 08:57 |
800 SEK | 2022-12-28 23:37 |
700 SEK | 2022-12-24 13:58 |
650 SEK | 2022-12-22 15:47 |
600 SEK | 2022-12-20 12:51 |
550 SEK | 2022-12-05 09:12 |
100 SEK | Start price |